Pomiń baner

Aktualności

Zebranie Katedry Antropologii Literatury i Badań kulturowych wraz z odczytem Prof. dr hab. Ryszarda  Nycza

więcej o Zebranie Katedry Antropologii Literatury i Badań kulturowych wraz z odczytem Prof. dr hab. Ryszarda Nycza
Dr Agnieszka Dauksza wśród finalistów Nagrody Literackiej Nike 2020!

więcej o Dr Agnieszka Dauksza wśród finalistów Nagrody Literackiej Nike 2020!
doktoranci

Studenci i doktoranci

więcej o Studenci i doktoranci

Spotkanie specjalności antropologiczno-kulturowej

Katedra Antropologii Literatury i Badań Kulturowych zaprasza wszystkich zainteresowanych na Spotkanie specjalności antropologiczno-kulturowej, na którym omówione zostaną sprawy organizacji zajęć i o możliwościach rozwoju kierunku, a także wrażenia studentów i sugestie dotyczące studiów. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 27 stycznia o godz. 17.30 w sali 302 (Grodzka 64)
więcej o Spotkanie specjalności antropologiczno-kulturowej

Kilka uwag o narracjach herstorycznych w prozie polskiej ostatnich lat

Katedra Antropologii Literatury i Badań Kulturowych WP UJ Zaprasza na zebranie w dniu 8 kwietnia (poniedziałek) 2019 roku o godz. 17.30 w sali 302 przy ul. Grodzkiej 64 W programie odczyt: Dr Joanny Szewczyk pt. Kilka uwag o narracjach herstorycznych w prozie polskiej ostatnich lat oraz dyskusja Zapraszamy Wszystkich zainteresowanych!
więcej o Kilka uwag o narracjach herstorycznych w prozie polskiej ostatnich lat